Vážení zákazníci, omlouváme se, ale z důvodu technických potíží se dočasně prodlužuje expedice výrobků zn. STACHEMA do 5 pracovních dnů Děkujeme za pochopení a trpělivost.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po - Pá, 8:00 - 17:00 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Tmely, silikony a lepidla
  3. CHS EPOXY 324 epoxy 1200 epoxidová pryskyřice - 10kg

CHS EPOXY 324 epoxy 1200 epoxidová pryskyřice - 10kg

Epoxidová vysoce viskózní pryskyřice Epoxidová vysoce viskózní pryskyřice Epoxidová vysoce viskózní pryskyřice k lepení kovu, skla, keramiky, porcelánu, eternitu, polystyrenu, výrobku ze syntetických pryskyřic a jiných materiálů. Dále k přípravě stěrkových hmot a tmelů. Použití kovového prášku j... celý popis
Dostupnost
do 3 dnů
3 766 Kč
3 112 Kč
bez DPH
Číslo produktu:1462
Výrobce:STACHEMA
Kompletní specifikace

Epoxidová vysoce viskózní pryskyřice


Epoxidová vysoce viskózní pryskyřice

Epoxidová vysoce viskózní pryskyřice k lepení kovu, skla, keramiky, porcelánu, eternitu, polystyrenu, výrobku ze syntetických pryskyřic a jiných materiálů. Dále k přípravě stěrkových hmot a tmelů. Použití kovového prášku jako plniva způsobuje vodivost kompozice. Lze probarvovat pastami Eprotint.

balení
set 0,110; set 0,268; set 0,535; set 1,07;  (v setu s Tvrdidlem P11). Obaly 10; 50; 200. kg

10kg balení není v setu s tvrdidlem, nutno dokoupit zvlášť. Potřeba tvrdidlo P11 - 700g

Parametry
VýrobceSTACHEMA
Zboží zařazeno v kategoriích
Kde nás najdete

Tato adresa není výdejním místem.

Ke Kukačce 1
312 00 Plzeň

Kontakty
Logo
Daniel Kubička
(Po - Pá, 8:00 - 17:00 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz